Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Podlaski: Stadion za blisko kościoła?

Utworzony przez przyjezdny, 20 lutego 2012 r. o 12:24
Gratulacje dla obu Panów. Dziękuję, teraz może być tylko lepiej
 Pozdrawiam Basiu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pan taki mondry to czemu pan przegral !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie skomentuję, bo ludzi szanuję... dla mnie te wybory to wielka wygrana!!! zapewniam ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pan taki mondry to czemu pan przegral !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie skomentuję, bo ludzi szanuję... dla mnie te wybory to wielka wygrana!!! zapewniam ;)
 A ja skomentuje Pański wpis Panie Fila. Pan jest takim "ciezkim" człowiekiem, że głowa mała. Po co się produkujesz? Wygral ten który chciałeś to po co dalej tu wylewasz jakieś zale. Ludzie w pierwszej turze Jakos Ciebie nie chcieli na wójta. A teraz będą mieli z Tobą do czynienia znowu.  Trzeba pogratulowac wygranej i zająć się innymi sprawami A nie wylewac żółć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I PIS PRZEGRAL I DOBRZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacuścipowiem  do domu ....... w podskokach   nie HA HAHAHA 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pan taki mondry to czemu pan przegral !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie skomentuję, bo ludzi szanuję... dla mnie te wybory to wielka wygrana!!! zapewniam ;)
A ja skomentuje Pański wpis Panie Fila. Pan jest takim "ciezkim" człowiekiem, że głowa mała. Po co się produkujesz? Wygral ten który chciałeś to po co dalej tu wylewasz jakieś zale. Ludzie w pierwszej turze Jakos Ciebie nie chcieli na wójta. A teraz będą mieli z Tobą do czynienia znowu. Trzeba pogratulowac wygranej i zająć się innymi sprawami A nie wylewac żółć
 Szczerze? Nie głosowałem na pana Filę, nawet nie brałem go pod uwagę, bo nie podobał mi się jego sposób rozmowy z petentem w gminie, czułem się lekceważony, ale muszę przyznać jedno, masz chłopie jaja. Odpaliłeś taką petardę że hej. I wreszcie padła najprawdziwsza prawda, nie malowana, ukwiecana. Jest pan kompetentną osobą i nie ważne z jakiego ugrupowania. I jeszcze jedno, powinien pan wrócić na swoje stanowisko do gminy bo pana zastępca... Tylko proszę, tym razem więcej szacunku, empatii i będzie cacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie w ug bendzie normalnie lecz kilka osob trza zwolnic 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A panu Leszkowi gratuluję. Zachował pan stalowe nerwy nie dając się sprowokować. Tyle jadu, personalnych ataków, podlożonych świń... Tylko pan sam dokładnie wie ile tego było. Piękna postawa świadcząca o silnym charakterze i godności. Liczę na pana i mam nadzieję że nie zawiedzie nas pan. Panie Karolu, "myslacy", szacunku do drugiego człowiekawięcej i godności. Jest pan młody, porywczy, warto ostudzić i ujarzmić swój temperament, wtedy osiągnie pan o wiele więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pan taki mondry to czemu pan przegral !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie skomentuję, bo ludzi szanuję... dla mnie te wybory to wielka wygrana!!! zapewniam ;)
A ja skomentuje Pański wpis Panie Fila. Pan jest takim "ciezkim" człowiekiem, że głowa mała. Po co się produkujesz? Wygral ten który chciałeś to po co dalej tu wylewasz jakieś zale. Ludzie w pierwszej turze Jakos Ciebie nie chcieli na wójta. A teraz będą mieli z Tobą do czynienia znowu. Trzeba pogratulowac wygranej i zająć się innymi sprawami A nie wylewac żółć
Szczerze? Nie głosowałem na pana Filę, nawet nie brałem go pod uwagę, bo nie podobał mi się jego sposób rozmowy z petentem w gminie, czułem się lekceważony, ale muszę przyznać jedno, masz chłopie jaja. Odpaliłeś taką petardę że hej. I wreszcie padła najprawdziwsza prawda, nie malowana, ukwiecana. Jest pan kompetentną osobą i nie ważne z jakiego ugrupowania. I jeszcze jedno, powinien pan wrócić na swoje stanowisko do gminy bo pana zastępca... Tylko proszę, tym razem więcej szacunku, empatii i będzie cacy.
 Wróci wróci. Szybciej niż myslicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja się cieszę, że już nie mieszkam w tym zacofanym Janowie. Na szczęście w Białej ludzie pokazali więcej szarych komórek i gdzie jest miejsce Pisu w szeregu. Możecie teraz pisać Na mnie i wylewac na mnie swoje niezadowolenie. Na pewno coś się znajdzie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pan taki mondry to czemu pan przegral !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie skomentuję, bo ludzi szanuję... dla mnie te wybory to wielka wygrana!!! zapewniam ;)
A ja skomentuje Pański wpis Panie Fila. Pan jest takim "ciezkim" człowiekiem, że głowa mała. Po co się produkujesz? Wygral ten który chciałeś to po co dalej tu wylewasz jakieś zale. Ludzie w pierwszej turze Jakos Ciebie nie chcieli na wójta. A teraz będą mieli z Tobą do czynienia znowu. Trzeba pogratulowac wygranej i zająć się innymi sprawami A nie wylewac żółć
Szczerze? Nie głosowałem na pana Filę, nawet nie brałem go pod uwagę, bo nie podobał mi się jego sposób rozmowy z petentem w gminie, czułem się lekceważony, ale muszę przyznać jedno, masz chłopie jaja. Odpaliłeś taką petardę że hej. I wreszcie padła najprawdziwsza prawda, nie malowana, ukwiecana. Jest pan kompetentną osobą i nie ważne z jakiego ugrupowania. I jeszcze jedno, powinien pan wrócić na swoje stanowisko do gminy bo pana zastępca... Tylko proszę, tym razem więcej szacunku, empatii i będzie cacy.
Wróci wróci. Szybciej niż myslicie
 A SWOJE ZACHOWANIE ZMIENIL DO W UG ZLE SIE ZACHOWYWAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy ludzie się nie zmieniają. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trza dla pana jacka zrobic bal na koniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jak jest... Ludzie z naszej gminy nie chcą zmian. Komunistyczne myślenie wciąż trwa. Przed wyborami zawsze jest popłoch... oby tylko nie dać wygranej lepszym od siebie. Tak było i w poprzednich kadencjach. Nic się nie zmienia... nic się nie zmienia... a więc pchajmy ten wózek w nieskończoność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trza dla pana jacka zrobic bal na koniec
 już się bal rozpoczął, cieszmy się i weselmy się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pożegnanie i przywitanie jacusia haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cel osiongnienty wojt nowy radny z polinowa przegral teraz czas rozliczen osrodek odsniezanie sloma i reszta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak było tak będzie nic się nie zmieni ta sama klika rządzić będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jak jest... Ludzie z naszej gminy nie chcą zmian. Komunistyczne myślenie wciąż trwa. Przed wyborami zawsze jest popłoch... oby tylko nie dać wygranej lepszym od siebie. Tak było i w poprzednich kadencjach. Nic się nie zmienia... nic się nie zmienia... a więc pchajmy ten wózek w nieskończoność.
 Karolu, szacunek przede wszystkim, wtedy zajdziesz daleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...